SALUS TALENT – UNIKALNA TECHNOLOGIA, KTÓRA ZYSKAŁA UZNANIE NA CAŁYM ŚWIECIE – JUŻ W POLSCE!

Jako jedyni w naszym regionie oferujemy terapię urządzeniem Salus Talent. Specjalistyczne krzesło pozwala na miejscowe przyłożenie precyzyjnego pola elektromagnetycznego przenikającego warstwy odzieży, tkanek oraz kości, stymulując wyznaczony obszar w głębi ciała.  SALUS TALENT ma działanie przeciwbólowe. Terapia jest bezbolesna i bezpieczna.

Krzesło skutecznie leczy problemu uroginekologiczne, np. nietrzymanie moczu. 

JEDYNI NA PODLASIU, KTÓRZY MIERZĄ SIĘ Z PROBLEMEM

Wychodzimy naprzód potrzebom klientów i nie boimy się szukać innowacyjnych rozwiązań. Jako jedyni w Białymstoku i na Podlasiu oferujemy tak nowoczesne metody. Urządzenie SALUS TALENT może być przyczyną ostatecznej eliminacji uciążliwych dolegliwości. Pozbądź się raz na zawsze uporczywego dyskomfortu związanego z nietrzymaniem moczu!

PEŁNA DYSKRECJA

Nie wstydź się. Twój komfort jest dla nas priorytetem. Centrum Zdrowia – jak sama nazwa wskazuje – za cel stawia sobie dobry stan pacjenta. Mnogość innowacyjnych rozwiązań i nietuzinkowe podejście do często pomijanych tematów to nasze zalety. W końcu możesz odnaleźć ulgę i pozbyć się wstydu. Salus Talent to rozwiązanie twoich problemów, które znajduje się przy ulicy Wierzbowej 12.

 

Cena 1 zabiegu – 50zł

6 zabiegów  – 250 zł

TEL:. + 48 692 829 270 – zadzwoń!