Nazywam się Magdalena Horoszko-Topczewska. Posiadam wieloletnie doświadczenie zdobyte w certyfikowanych gabinetach kosmetycznych i medycyny estetycznej. Wykonywałam zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej i pielęgnacyjnej twarzy i ciała.

Na szczególną uwagę zasługuje masaż twarzy. Rozluźnienie i relaks doświadczane przez klientów w trakcie zabiegu są dla mnie najlepszą satysfakcją. Rozwój masażu ewoluował i dzięki specjalnym technikom można nie tylko zrelaksować się, ale również cofać oznaki starzenia, innymi słowy, odmładzać twarz i ją liftingować. Cieszy mnie to, ponieważ w wachlarzu usług świadczonych w kosmetologii, to właśnie masaż jest mi szczególnie bliski. W związku z tym rozwijam moje umiejętności w tej dziedzinie. W moim gabinecie wykonuję terapię odmładzającą FACE LIFT metodą Marie Margo, masaż Kobido oraz masaż klasyczny twarzy. Wszystkie te metody wspomagam bańką próżniową i pinopresurą.

Zabieg FACE LIFT metodą Marie Margo

Jest to technika niechirurgicznego głębokiego liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Specjalistyczne ruchy wykonywane na suchej skórze oraz na kremie pozwalają na plastyczne opracowanie głębokich warstw tkanek miękkich. Jest to masaż mięśniowo-powięziowy. Efekt to mocno pobudzona odżywiona i dotleniona skóra, widoczny silny lifting twarzy, podniesienie owalu twarzy, mocno spłycone zmarszczki, podniesiona brew i górna powieka, rozluźniony i młody wyraz twarzy. Masaż może być wykonywany jako zabieg bankietowy lub w serii, jako terapia odmładzjąca.

Masaż Kobido

Jest to zaawansowana metoda masażu, która obejmuje wiele złożonych technik manualnych. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż, zmierza do pracy w różnych aspektach. Tak więc, kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry

w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia na twarzy, co prowadzi do efektu naturalnego liftingu).

Masaż bańką chińską

Bańka chińska wykorzystuje próżniowe zasysanie skóry do natychmiastowego pobudzenia krążenia krwi. Masaż próżniowy ujędrnia i uelastycznia skórę, spowalnia procesy starzenia się skóry oraz pozwala uzyskać efekt wygładzenia zmarszczek.

Dane kontaktowe:

nr tel: 506 146 108,

email: mtopczewska@wp.pl,

Facebook: Manualna Terapia Twarzy Magdalena Horoszko-Topczewska.