loading

MANUALNA TERAPIA TWARZY

MANUALNA TERAPIA TWARZY

Zabieg FACE LIFT metodą Marie Margo

Jest to technika niechirurgicznego głębokiego liftingu twarzy, szyi i dekoltu. Specjalistyczne ruchy wykonywane na suchej skórze oraz na kremie pozwalają na plastyczne opracowanie głębokich warstw tkanek miękkich. Jest to masaż mięśniowo-powięziowy. Efekt to mocno pobudzona odżywiona i dotleniona skóra, widoczny silny lifting twarzy, podniesienie owalu twarzy, mocno spłycone zmarszczki, podniesiona brew i górna powieka, rozluźniony i młody wyraz twarzy. Masaż może być wykonywany jako zabieg bankietowy lub w serii, jako terapia odmładzjąca.

MANUALNA TERAPIA TWARZY

Masaż Kobido

Jest to zaawansowana metoda masażu, która obejmuje wiele złożonych technik manualnych. Charakteryzuje się głównie szybkością rąk i palców. Szybkość, z jaką terapeuta wykonuje masaż, zmierza do pracy w różnych aspektach. Tak więc, kiedy ruch jest powolny, klient ma się zrelaksować, a intensywne etapy masażu mają stymulować skórę i produkcję składników skóry w celu osiągnięcia oczekiwanego efektu liftingującego. Masaż uaktywnia nerwy twarzy, a tym samym zwiększa przepływ Qi (energia na twarzy, co prowadzi do efektu naturalnego liftingu).

MANUALNA TERAPIA TWARZY

Masaż bańką chińską

Bańka chińska wykorzystuje próżniowe zasysanie skóry do natychmiastowego pobudzenia krążenia krwi. Masaż próżniowy ujędrnia i uelastycznia skórę, spowalnia procesy starzenia się skóry oraz pozwala uzyskać efekt wygładzenia zmarszczek.

Login Account

Already a Celina Customer?

Invaild email address.

6 or more characters, letters and numbers. Must contain at least one number.

Your information will nerver be shared with any third party.