FITNESS

 

 

W Centrum Zdrowia (dawniej CMiR) przy ulicy Wierzbowej w Białymstoku, dwa razy dziennie odbywają się zajęcia na platformach wibracyjnych marki Casada. Zajęcia odbywają się w jasnej przestrzennej, przeznaczonej do tego sali, w grupach wieloosobowych.

Jeśli jesteś zainteresowany/na wzięciem udziały w takich zajęciach, skontaktuj się z nami:

ul.  Wierzbowa 12,
15- 743 Białystok
tel:. + 48 692 829 270

ĆWICZENIA WYKUPUJESZ NA 30 DNI W CENIE 120 ZŁ (KARNET IMIENNY)

LICZBA WEJŚĆ MIESIĘCZNYCH JEST NIEOGRANICZONA, ALE OBOWIĄZUJĄ UPRZEDNIE ZAPISY NA ĆWICZENIA!

Power Board wytwarza wibracje – ich prędkość regulowana jest przy pomocy panelu sterującego lub pilota, mocowanego na nadgarstku. Przyjmując odpowiednią pozycję decydujesz, które partie mięśni mają być stymulowane. Wibracje pobudzają ruchy mięśni, które automatycznie kurczą się i rozkurczają. Jest to tak zwany trening pasywny, ponieważ dla wywołania kontrakcji mięśni nie jest konieczny aktywny ruch.

Jeśli do treningu na platformie włączymy aktywny ruch – czyli ćwiczenia fizyczne, nasze mięśnie wykonają więcej pracy, niż podczas samych tylko ćwiczeń, gdyż przez cały czas będą pobudzane do pracy wibracjami. To właśnie wibracjom zawdzięczamy efektywność treningu – dzięki nim dłużej utrzymuje się napięcie mięśni.

Pozytywne oddziaływanie treningu wibracyjnego na organizm poparte jest badaniami naukowymi. Trening pasywny wzmacnia ścięgna i stawy, zalecany jest najczęściej osobom starszym w celu poprawy ogólnej kondycji fizycznej i koordynacji psycho – ruchowej. Trening aktywny to szybka i skuteczna metoda na spalenie tkanki tłuszczowej, poprawę kondycji fizycznej oraz wzmocnienie i uelastycznienie całego ciała a także na poprawę przemiany materii.

Dzięki kompaktowym wymiarom i niskiej wadze Power Board 2.1 sprawdzi się nawet w małym mieszkaniu – łatwo można go przenieść lub schować. To doskonałe i przede wszystkim ekonomiczne rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie przepadają za długimi treningami na siłowni – zachwalają je również młode mamy, które dzięki treningowi w zaciszu własnego domu mogą wracać do swojej figury, mając cały czas na oku swoją pociechę.

Platforma Power Board 2.1 wzbogacona została o elektroniczny wyświetlacz, na którym znajdują się następujące informacje:

  • czas pozostały do końca treningu
  • wybrany program – automatyczny lub  manualny
  • licznik kalorii
  • prędkość – częstotliwość wibracji
  • puls – jeśli założony został PulseSensor