NOWOŚĆ – WYSZCZUPLAJĄCY ZABIEG LIPOCRYO!

Kriolipoliza, czyli zabieg
LipoCryo

Zabieg polega na zmniejszeniu ilości tkanki tłuszczowej poprzez działanie na nią niską temperaturą.  W niniejszym procesie komórki tłuszczowe ulegają procesowi apoptyzy (kontrolowanej śmierci komórkowej). Następnie ich zawartość jest transportowana za pomocą układu limfatycznego, a w efekcie wydalana z organizmu w procesach metabolicznych. Stosuje się tutaj podwójnie kontrolowaną niską temperaturę. Powoduje ona krystalizację trójglicerydów, co oznacza że niszczy tłuszcz bez wnikania w tkankę nerwową czy mięśniową. 

Kriolipoliza – dla kogo?

Zabieg kriolipolizy wskazany jest dla osób, które mają skoncentrowaną dużą ilość tłuszczu w problematycznych sferach, np. na brzuchu, biodrach, ramionach, dolnej części pleców, udach etc.

zabieg kriolipolizy

Konsekwencją zabiegu jest utrata 25-45% grubości tkanki tłuszczowe. Pierwszy efekt widać już po 2 tygodniach, a pełny rezultat zabiegu można obserwować po blisko 2 miesiącach. Dopiero po tym czasie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja wciąż jest wymagana.

Metoda ta jest bezinwazyjna i nic nie boli. Klient nie będzie musiał poddawać się rekonwalescencji, a po zabiegu można spokojnie wrócić do życia codziennego.

Jak wygląda zabieg na urządzeniu LipoCryo®?

Specjalistyczna głowica zostaje przyłożona do sfery, w której chcemy usunąć tłuszcz. Jedno przyłożenie to okres 45 min. Do głowicy próżniowo zassany jest fałd skóry z warstwą tkanki tłuszczowej, która następnie ulega działaniu chłodzącemu. W otworze głowicy ulokowane są płytki chłodzące.

Za sprawą próżni skóra precyzyjnie dotyka płytek. Głowica w nieznaczny sposób ogranicza ruchy pacjenta/tki, zatem podczas sesji można równolegle wykonywać inne zabiegi kosmetyczne, czytać książkę albo oddać relaksowi. Podczas jednej sesji można wykonać parę przyłożeń głowicy, przez co można modelować rozmaite partie ciała.

WAŻNE!

Kriolipoliza to proces opatentowany i przeprowadzany przez urządzenia medyczne posiadające jedyne prawo do stosowania technologii. Na rynku niestety istnieja nieprofesjonalne i niemedyczne urządzenia . Maszyny takie przez brak jakichkolwiek badań klinicznych nie posiadają żadnych certyfikatów. Wiąże się to z ryzykiem dla zdrowia.

LipoCryo jest całkowicie bezpieczne i zatwierdzone.

W tym stanie nie możesz przejść zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • aktywna alergia skórna przejawiająca się stanem zapalnym skóry,
  • stany zapalne organizmu,
  • urazy skóry (w tym otarcia naskórka),
  • infekcje skórne (opryszczka, liszaj, łuszczyca i bielactwo),
  • nowotwory
  • padaczka,
  • łuszczyca
  • choroba Raynauda
  • krioglobulinemia

Technologie

LipoCryo

Cennik

Zabieg Cena zł
1 przyłożenie 300
2 przyłożenia 500 (cena 1 przyłożenia = 250)
3 przyłożenia 600 (cena 1 przyłożenia = 200)
4 przyłożenia 700 (cena 1 przyłożenia = 175)
6 przyłożeń 960 (cena 1 przyłożenia = 160)
8 przyłożeń 1120 (cena 1 przyłożenia = 140)
10 przyłożeń 1300 (cena 1 przyłożenia = 130)

Efekty działania

kriolipoliza wygląd przed i po zabiegu

podziel się
0